Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace naleznete v našem prohlášení o "Ochraně osobních údajů"
Webový obsah - zobrazení

Ing. Andrea Zákostelecká

vedoucí personální skupiny

+420 724 164 197

+420 241 008 125

andrea.zakostelecka@messergroup.com

Webový obsah - zobrazení

Výběrové řízení

Životopis a motivační dopis

Pokud se domníváte, že Váš profil odpovídá požadavkům na danou pozici, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na personální oddělení. Kontakt je uveden přímo v inzerátu nebo ve složce Pracovní příležitosti. Nezapomeňte přiložit Váš motivační dopis, ve kterém uveďte informace o svých zkušenostech a krátce sdělte, proč jste právě Vy tím správným kandidátem pro danou pozici. Data uváděná v přijatých životopisech porovnáváme s požadavky inzerované pozice. Kandidáty, kteří nejlépe splňují požadavky pro danou pozici, zveme k osobnímu pohovoru.

 

Průběh výběrového řízení

Výběrová řízení ve společnosti Messer Technogas s.r.o. jsou obvykle dvou až tříkolová. Závisí to na typu pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

V prvním kole výběrového řízení naše personální odd. vyhodnocuje všechny došlé životopisy a motivační dopisy. Nejvhodnější kandidáty zveme k osobnímu pohovoru.

Druhé kolo výběrového řízení vede náš HR Manažer za účasti manažera, pod kterého daná pozice organizačně spadá. Pohovor je zaměřen na odborné znalosti, dosavadní pracovní zkušenosti. V rámci pohovoru Vás s seznámíme s naší společností a poskytneme Vám podrobné informace k pozici, o kterou se ucházíte a zodpovíme Vaše dotazy. Výsledkem druhého kola výběrového řízení je identifikace nejvhodnějších kandidátů.

Druhé, popřípadě třetí kolo výběrového řízení je zaměřeno na podmínky spolupráce. U specifických a vyšších pozic probíhá pohovor za přítomnosti dalších manažerů.

 

Oznámení o výsledku výběrového řízení

V závěru výběrového řízení informujeme všechny kandidáty o krocích, které budou následovat a také o termínu, do kterého mohou očekávat naše vyjádření. Nejlepšímu kandidátovi je učiněna nabídka.

Pokud se zúčastníte výběrového řízení ve společnosti Messer Technogas s.r.o., vždy se dozvíte výsledek, a to i v případě, že ve výběrovém řízení neuspějete.