Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace naleznete v našem prohlášení o "Ochraně osobních údajů"
Webový obsah - zobrazení

Vítejte ve společnosti MESSER CZ

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

dne 4.5.2020 převzala skupina Messer Group, největší privátní výrobce a dodavatel průmyslových a medicinálních plynů, zastoupení společnosti Air Liquide v České republice a na Slovensku.

Z pohledu zákazníků a obchodních partnerů tato akvizice nic nemění a veškeré činnosti budou zachovány ve stejném rozsahu jako doposud.

Společnost Air Liquide v České republice bude nyní vystupovat pod novým názvem Messer CZ s.r.o. .

Věříme, že Vám společnost Messer na základě svého dlouholetého postavení na trhu v České republice poskytne stejně kvalitní služby jako našim stávajícím zákazníkům, z nichž někteří s námi spolupracují již 28 let.

Pro značku Messer tato akvizice znamená možnost rozšířit naše tuzemské aktivity v oboru, ve kterém  působí již déle než 120 let. Díky tomuto kroku mohou všichni naši současní i noví zákazníci očekávat dlouhodobý prospěch. Nepochybujeme, že k tomu na základě svých znalostí a zkušeností přispějí i naši noví kolegové, dosud pracovníci Air Liquide CZ.

V případě dotazů můžete využít kontaktů níže nebo se můžete obrátit na Vaši dosavadní kontaktní osobu nebo obchodního zástupce.

Messer CZ s.r.o.
Jinonická 804/80
158 00 Praha 5
zakaznicke.centrum.cz@messergroup.com
Zákaznická linka: +420 800 999 850

Důležité informace jsou k dispozici v sekci "Messer CZ" .

V průběhu dalších dnů a týdnů Vás budeme pravidelně informovat o všech změnách souvisejících s převzetím obchodních aktivit společnosti Air Liquide.
 

Váš Messer tým