Webový obsah - zobrazení

Systém dodávek plynů a zařízeních

Přizpůsobeno Vašim požadavkům

U společností skupiny Messer naleznete vše na jednom místě, co se týká dodávek technických plynů a souvisejících technologií.

Technické plyny dodáváme v plynném i v kapalném stavu, zabezpečujeme též jejich výrobu přímo na místě spotřeby u zákazníka (On-site zařízení). Stlačené plyny v tlakových lahvích jsou zákazníkům k dispozici v husté síti prodejních míst a plníren po celé republice. Zajišťujeme i dodávky stlačených plynů bateriovými vozy do stacionárních zásobníků. 

 

Plynný stav

Stlačené plyny dodáváme v tlakových lahvích nebo ve svazcích, popř. bateriovými vozy do tlakových zásobníků. Hodí se především pro dodávky v menším množství.
Zákazníkům jsou k dispozici po celé republice v husté síti prodejních míst Messer Technogas s.r.o.

 

Kapalný stav

Dodávky "středních" objemů plynů zajišťujeme formou přepravy hluboce zmražených zkapalněných  a stlačených plynů cisternovými vozy do kryogenních zásobníků instalovaných přímo u zákazníků. Při menším množství zajišťujeme dodávky v mobilních kryogenních nádobách (minitancích).

 

On-Site zařízení

U velkého počtu odběratelů je provozně i ekonomicky výhodnější instalovat zařízení na výrobu potřebných plynů přímo na místě spotřeby (On-site zařízení).
Díky nejmodernějšímu systému řízení a regulace je možné tato zařízení kontrolovat a řídit dálkově z centrálních velínů.