Na této stránce pužíváme cookies za účelem optimalizace, efektivnějšího oslovení zájemců o naše služby a analýzy návštěvnosti prostřednictvím Matomo. Nastavení cookies můžete upravit ve svém prohlížeči. Mimo jiné používáme Google Maps. Používáním této stránky s uvedeným souhlasíte. Více informací naleznete zde.
Webový obsah - zobrazení

Ing. Josef Heřmanský

vedoucí oddělení zvláštních a medicinálních plynů

+420 602 644 879

+420 241 008 220

josef.hermansky@messergroup.com

Webový obsah - zobrazení

Rozvody plynů

S ohledem na bezpečnost je doporučováno umístění láhví se stlačeným plynem mimo provozní a měřící místnost. Řešením jsou centrální rozvody plynů. Pro zachování kvality plynu v místě odběru a s ohledem na bezpečnost provozu je důležitá kvalita redukčních stanic, odběrových míst, materiálu potrubí, způsob jeho spojování a hlavně odbornost a zkušenosti firmy provádějící montáž.

Pro správnou funkčnost rozvodů a kvalitu plynu je důležitý správný návrh a technické řešení rozvodů. Messer Technogas má již více jak 25-leté zkušenosti s rozvody plynů v laboratořích a odpovídající reference z realizovaných projektů.

 

Poradíme Vám s návrhem řešení, zpracujeme projekt a zajistíme Vám dodávku a montáž centrálních rozvodů plynů „na klíč“ od návrhu přes montáž po revizi a zaškolení obsluhy.