Webový obsah - zobrazení

Kryogenní skladování

Pro skladování a přepravu zkapalněných plynů (dusík, helium, argon) jsou používány vakuově super-izolované kryogenní nádoby. Dodáváme nádoby pro všechny druhy aplikací ve výzkumu, vývoji, medicíně i průmyslu, od malých nádob tzv. dewarek od 7 litrů, přes nádoby s podvozkem od 50 do 450 litrů,  až po speciální nádoby pro skladování a přepravu do objemu 3000 litrů. Pro větší objemy jsou k dispozici stacionární kryogenní zásobníky. Všechny nádoby jsou plně vybavené a připravené k okamžitému použití.

Se správným výběrem pro vaší aplikaci Vám rádi poradíme. Kontaktujte nás.
 

Nádoby pro kryogenní skladování a přepravu

Robustní konstrukce, precizní vnější úprava, optimální výběr materiálů a přesná výroba, jsou garancí dlouhé životnosti s minimálním servisem. Jedním z hlavních znaků kvality těchto kryogenních nádob je svařovaná konstrukce z nemagnetické, nerezové oceli (hliníku) s vysokou odolností proti korozi, se stálou kontrolou ve všech fázích výroby.

Nádoby jsou vyráběny v souladu s požadavky evropských předpisů pro skladování „Pressure Equipment Directive (PED)“ a předpisů pro přepravu „Transport Pressure Equipment Directive (TPED)“ a jsou testovány a schváleny experty (TÜV). Veškerá dokumentace a certifikáty jsou součástí dodávky.