Na tejto stránke používame cookies za účelom jej optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Matomo. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Okrem toho používame Google Maps. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Zobrazenie webového obsahu

Skupina Messer

Messer Group bola pôvodne založená v roku 1898 a dnes je, priamo riadená vlastníkom, najväčšou súkromnou spoločnosťou vo svete pre oblasť technických plynov.   

Značka „Messer – Gases for Life“ je reprezentována 60 spoločnosťami v 30 krajinách v Európe, Ázii, Peru a Alžírsku. Mezinárodné aktivity skupiny sú riadené z centrály v blízkosti Frankfurtu n.M. a z Krefeldu sú riadené centrálne technické funkce ako logistika, engineering a aplikačné technológie.   

Stefan Messer, majiteľ a CEO Messer Group, pracuje spoločne s 5.354 zamestnanci podľa definovaných princípov, ktoré sú zamerané na zákazníkov a zamestnancov, zodpovedné správanie, korporátnu zodpovednosť, kompetenciu ako aj dôveru a rešpekt. V roku2015 generovala skupina Messer konsolidovaný obrat vo výške1,166 miliardy EUR.