Výhody E-Orderu

Užite si s EasyOrderom nasledujúce výhody:

  • 24 hodín x 7 dní v týždni on-line easy order objednávanie Vašich bežných produktov
  • EasyOrder Vám ponúkne Vašu poslednú objednávku(ky) a vy si môžete vybrať produkt, ktorý by ste chceli objednať
  • Dostanete okamžité potvrdenie mailom 
  • Môžete sa rozhodnúť, ktoré osoby z Vašej firmy budú oprávnené objednávať on-line
  • Máte prehľad kto kedy a čo vo Vašej firme objednal 
  • V priebehu objednávania dostanete ďalšie informácie

Kto sa môže zaregistrovať do E-Order?

Na EasyOrder sa prosím zaregistrujte na:

 

Contact: Zákaznícke centrum
info.sk@messergroup.com, Phone: 02/50254111

Ako sa môžete zaregistrovať na E-Order?

V prípade, že ste u nás už registrovaný na elektronickú fakturáciu, máte okamžitý prístup k novým funkciám. Požiadajte interného administrátora o vytvorenie Vášho účtu.

Ak ste zákazník Messeru, ale ešte nie ste registrovaný na elektronickú fakturáciu, môžete sa prihlásiť na webovej stránke pre elektronickú fakturáciu (e-inviocing) s použitím funkcie prvoužívateľ s prihlasovacím heslom, ktoré nájdete vytlačené na Vašej faktúre. Neváhajte kontaktovať nás v prípade ďalších otázok.

Ak sa chcete stať zákazníkom Messeru,  naše obchodné oddelenie Vám poradí pri výbere najvhodnejších produktov Messer pre Vaše vybavenie a okamžite Vás zaregistrujeme. 

Koľko osôb sa môže zaregistrovať na E-Order?

V aplikácii EasyOrder sa sami môžete rozhodnúť, koľko zamestnancov vašej firmy môže objednávať on-line. Váš lokálny administrátor (osoba, ktorá dostáva elektronické faktúry) muže pridať alebo zmazať používateľov online pod My Data > Manage accounts.

Môžem používať E-order na mojom smartphone?

Naša webová stránka je kompatibilná s väčšinou internetových štandardov a nepoužíva Flash. Preto je webová stránka viditeľná aj na väčšine mobilných zariadení. Napriek tomu dispozície a veľkosť nie sú adaptované na nariadenie. Ak chcete objednávať s Vášho zariadenia, môžeme Vám dodať rôzne dispozície. Skontaktujte sa s našou firmov a žiadajte.